nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Walka z wiatrakami

04.12.2013 andkul

W dniu 28.11. 2013 klasa 2 TE – technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej „ walczyła  ”z wiatrakami. Celem wycieczki było poznanie budowy, zasady działania, obsługi i sterowania turbiny wiatrowej. Uczniowie na żywo mogli poznać to, czego uczą się na lekcji. Była to dla nich ciekawa wycieczka, którą zorganizował Artur Wróblewski. Uczniowie zainteresowani byli wszystkim nawet pojazdami z minionej epoki.


Polska inwestuje w energię odnawialną, by sprostać unijnym wymaganiom. Te mówią o konieczności produkowania 15 proc. energii ze źródeł odnawialnych. Oczywiście, droga przed nami jeszcze daleka.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest