nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Walka z wiatrakami

04.12.2013 Administrator

W dniu 28.11. 2013 klasa 2 TE ? technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej ? walczyła  ?z wiatrakami. Celem wycieczki było poznanie budowy, zasady działania, obsługi i sterowania turbiny wiatrowej. Uczniowie na żywo mogli poznać to, czego uczą się na lekcji. Była to dla nich ciekawa wycieczka, którą zorganizował Artur Wróblewski. Uczniowie zainteresowani byli wszystkim nawet pojazdami z minionej epoki.


Polska inwestuje w energię odnawialną, by sprostać unijnym wymaganiom. Te mówią o konieczności produkowania 15 proc. energii ze źródeł odnawialnych. Oczywiście, droga przed nami jeszcze daleka.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest