nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Warsztaty animacji poklatkowej

01.04.2016 Administrator

Uczennice naszej szkoły Weronika Toporowska (1TLP), Aleksandra Małek (1TLP), Weronika Sobiło (1TLP) pod opieką pani Justyny Świecy uczestniczyły w warsztatach animacji poklatkowej 4 marca 2016 r. w Janowie Lubelskim.  Zajęcia podzielone były na dwie części. W ramach części pierwszej uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi filmu (kadr, scenariusz obrazkowy, rodzaje filmów, techniki filmów animowanych).

Druga część warsztatów miała charakter praktyczny i poświęcona była zagadnieniom tworzenia filmów z zastosowaniem ogólnodostępnego amatorskiego oprogramowania i prostego sprzętu, ze szczególnym uwzględnieniem metod tworzenia filmów animowanych.

Efektem zajęć było nabycie umiejętności i realizacji krótkiego filmu animowanego, montażu i udźwiękowienia.

Oto linki do filmów, które powstały podczas warsztatów z animacji poklatkowej:

https://youtu.be/NGRoDpVSe2A
https://youtu.be/GYopCRIY7Uw

no images were found
Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest