nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wicemistrz Polski w zawodzie MALARZ dla Rafała Delekty ucznia z klasy III-2 ZSZ!

20.04.2011 Administrator

medyka

Uczeń naszej szkoły Rafał Delekta uzyskał w nich II miejsce w zawodzie malarz oraz miano NAJLEPSZEGO PRAKTYKA              i puchar Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej. Rafał jest uczniem klasy III ? 2 Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie technolog robót wykończeniowych w budownictwie. Przygotowaniem Rafała do Turnieju zajmowali się: inż. Renata Bis i mgr Jacek Bożek.

Turniej Budowlany jest przeprowadzany przez Komitet Główny funkcjonujący jako jednostka organizacyjna Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej. Turniej Budowlany jest jedynym w kraju konkursem umiejętnościowym przeznaczonym dla szkół zawodowych kształcących w zawodach budowlanych.

   
   
   Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest