nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wielka niespodzianka w piłce ręcznej dziewczyn

13.11.2019 Jakub Bożek

Dnia 7 listopada odbyły się zawody w Licealiadzie  piłki ręcznej dziewczyn. W naszej grupie znalazły się dziewczyny z ZS NR 1,  oraz ZS Nr 3. Nasze zawodniczki  zajęły drugie miejsce w grupie awansując do półfinału.  Tam czekały na nie  dziewczyny z LO KEN.

 

Po bardzo zaciętej walce nasze wspaniałe dziewczyny pokonały 3:2 pewniaków z LO KEN. W finale czekały na nas zawodniczki z SLO. Po równej zaciętej walce oraz skromnym wyniku 1:0 dziewczyny z naszej szkoły pokonały również zaliczanych do faworytów turnieju SLO awansując do dalszego etapu rozgrywek.

 

Naszą szkołę reprezętowały: Rybińska Justyna 4TP, Madej Klaudia, Cichoń Wiktoria 3TP, Stój Ula, Giemza Wiktoria 3AW, Lejk Agnieszka 2TP, Bryk Marlena, Sudoł Michalina 1Ap, Jabłońska Weronika, Nieradka Anastazja, Saj Wiktoria 1Ag, Wilk Nikola, Rędzio Martyna, Drzewi Gabriela, Kmak Oliwia 1Fg,  Komsa Nndzelika. Opieka i przygotowanie do zawodów Mirosław Wasyl.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest