nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Pedagog i psycholog

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

23.12.2013 Administrator

imagesYLJSYJRNUWAGA ! WOLONTARIUSZE ! UWAGA!
Informujemy, że w dniach 20, 21, 22, 23, 27, 28, 29, 30 grudnia w godzinach od 18:00 do 19:00 w siedzibie Stalowowolskiego Sztabu WOŚP przy Spółdzielczym Domu Kultury odbędą się spotkania dla wolontariuszy wy…typowanych przez szkoły w celu wypełnienia ankiety oraz DOSTARCZENIA ZDJĘCIA, tylko dopełnienie tych formalności pozwoli wam zbierac pieniądze podczas XXII Finału WOŚP. Prosimy, aby każdy zgłaszający posiadał przy sobie podczas wizyty w sztabie dokument tożsamości i jeszcze raz powtarzamy PRZYNIESIENIE AKTUALNEJ FOTOGRAFII !!!


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest