nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wielki sukces reprezentacji naszej szkoły w unihokeju

06.03.2013 Administrator

 W dniu – 5 marca dziewczęta rozegrały turniej finałowy województwa podkarpackiego w Sanoku zajmując VI miejsce w województwie. Gratulujemy! Skład drużyny: Budzińska Klaudia, Mroczek Paulina, Kozłowska Monika, Dul Patrycja, Tur Karolina, Kargol Katarzyna, Brak Sylwia, Gutek Agata. Trenerem  drużyny jest Maciej Bzymek-Polański. Duże podziękowania dla kierowcy ZSP Nr 2 Pana Ryszarda i Pana T. Tetli za bezpieczny transport drużyny na zawody i w drodze powrotnej.


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest