nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wigilia dla mieszkańców miasta pod MDK

18.12.2013 Administrator

   W niedzielę 15 grudnia 2013 roku  kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły pod opieką p. Renaty Pachacz, p. Anny Blachy i p. Iwony Szewc uczestniczyło w ?Wigilii dla mieszkańców Stalowej Woli i okolic? na Placu Piłsudskiego przed MDK. Uroczystość zorganizowana po raz kolejny przez Stowarzyszenie ?Dobro Powraca? i MDK w Stalowej Woli była okazją do wspólnego dzielenia się ?dobrem, które powraca?.


Był to wyjątkowy czas, niosący nadzieję i życzliwość od wielu wolontariuszy i ofiarodawców. Nie zabrakło życzeń, występów artystycznych i tradycyjnego poczęstunku. Mieszkańcy degustowali czerwony barszcz, wigilijną kapustę, bigos, paszteciki, ciasta i owoce.  Na scenie ustawionej w tle pięknie przystrojonej choinki prezentowała się z kolędami młodzież ze stalowowolskich szkół.  

Wśród wielu grup śpiewających wystąpił z 20 minutowym koncertem kolęd 42  osobowy chór  uczniów naszej szkoły.  W rolę dyrygenta znakomicie wcielił się Maciej Sobiło. Na instrumentach akompaniowali: skrzypce ? Anna Lasota klasa II TB2, perkusja ? Hubert Bryk klasa I TEC, gitara basowa- Michał Zając klasa II TEC, gitara klasyczna- Jakub Molawka klasa II TB2. Chór zaprezentował się pięknie ujmując publiczność wykonaniem kolęd: Bóg się rodzi, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Cicha noc, Znak pokoju, Gdy śliczna Panna, W żłobie leży, Gdy się Chrystus rodzi. Gorące brawa zgromadzonej publiczności wynagrodziły naszej młodzieży poniesiony trud.

Gratulujemy występu i dziękujemy wszystkim wspaniałym młodym artystom za występ.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest