nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Święto Edukacji Narodowej

28.10.2009 Administrator

Akademię swą obecnością uświetnili Goście: Wicestarosta Powiatu Stalowowolskiego Pan Janusz Zarzeczny, Pan kpt. Krzysztof Kaleta z Jednostki Wojskowej 3527 w Nisku i emerytowani pracownicy szkoły. W akademii uczestniczyli uczniowie klas pierwszych i delegacje starszych klas oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Podczas uroczystości Nagrodą Dyrektora zostali wyróżnieni nauczyciele i pracownicy: Irena Bednarczyk, Jadwiga Buczek, Jacek Bożek, Małgorzata Grzesik, Andrzej Grzybowski, Alicja Fietko, Stanisław Fil, Lucyna Iwaszczuk, Małgorzata Jaklińska, Anna Jurkiewicz, Renata Kazana, Jadwiga Socha, Robert Szafran, Zofia Golis, Elżbieta Gorczyca, Marian Łuc, Ewa Sapun. Nagrodę Starosty Powiatu Stalowowolskiego otrzymały Panie wicedyrektor: Lucyna Dul i Longina Ordon. Nagrodą Podkarpackiego Kuratora Oświaty została wyróżniona Pani Urszula Adacha. Medalem Komisji Edukacji Narodowej zostali odznaczeni: Włodzimierz Smutek i Maria Ścipień zaś Srebrnym Medalem za długoletnią Służbę zostali odznaczeni nauczyciele: Jadwiga Buczek, Stanisław Fil, Lucyna Iwaszczuk, Anna Jurkiewicz oraz Brązowym Medalem za długoletnia Służbę Pani Jadwiga Socha.
Dyrektor szkoły Pan Włodzimierz Smutek podziękował za trzyletnią owocną pracę ustępującemu Prezydium Rady Rodziców Państwu: Januszowi Kurczowi, Adamowi Sieczkosiowi i Lucynie Dyjak oraz powitał nowe Prezydium Rady Rodziców Państwa: Bożenę Kułagę, Krzysztofa Zduna i Beatę Cebulę.

   Wolontariusze pod opieką pedagoga szkolnego Pani Sylwii Pacholec i przewodniczącej wychowawców klas Pani Małgorzaty Grzesik przeprowadzili wśród nauczycieli zbiórkę pieniędzy ? pomocy finansowej dla przewlekle chorego ucznia naszej szkoły.

Akademię zakończyła krótka część artystyczna w wykonaniu uczniów: Agaty Wazi z kl. III a, Sylwii Martowicz i Aleksandry Kuszaj z kl. II TO, Damian Bryk z kl. II TDS, Wojciecha Niedziałka z kl. III b, Eweliny Wysmolińskiej i Malwiny Skakuj z kl. I b, Haliny Wermińskiej kl. I TO, Bartosza Główki kl. III TS oraz Łukasza Peteckiego absolwenta LO.

   Uroczystość zorganizowały Panie: Irena Bednarczyk, Elżbieta Berezecka, Beata Piróg, Magdalena Waśko, Alina Machaj, Lucyna Iwaszczuk oraz uczniowie: Urszula Powęzka, Magdalena Wdowiak, Magdalena Trzuskot, Magdalena Stelmach, Agata Popek, Agnieszka Sudoł, Katarzyna Granat, Patrycja Paterek, Anna Nowak, Karolina Brzuchnalska z kl. IV TBO, Tomasz Witkowski z kl. II w, Iwona Rębisz i Iwona Piskorowska z kl. II a, Adrian Nejman z kl. III TB 1, Tomasz Ludian, Tomasz Krzyś, Wojciech Rutyna i Wiktor Wach z kl. III 1. Zdjęcia z uroczystości wykonał Pan Andrzej Kułakowski.

   Miłym akcentem podczas uroczystości było odśpiewanie przez wszystkich uczniów tradycyjnego ?Sto lat? dla kadry pedagogicznej i pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.

 

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest