nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wizyta uczniów w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym

16.11.2013 Maciej Bzymek-Polański

W dniu 14.11.2013r. uczniowie klas sportowych II TLO, I AW i III AW dali pokaz karate w Specjalnym  Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rudniku n/Sanem. Pani dyrektor mgr Marta Szczepańska zaprosiła naszych uczniów wraz z trenerem D. Bańką do uświetnienia III Wojewódzkiego Przeglądu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej „Na ojczystym szlaku ….” – Rudnik 2013r. Nasi uczniowie: Ewa Sobiło, Wioletta Turek, Agata Ordon, Paulina Szałaj, Dawid Dyjewski, Dariusz Pieróg, Mateusz Szczypek, Wiktor Jur i Mateusz Adamski, zaprezentowali pokaz swoich umiejętności sztuki karate, za który otrzymali wiele oklasków oraz zostali zaproszeni na poczęstunek.

no images were found



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest