nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wojewódzka Licealiada w Tenisie Stołowym

04.02.2019 Andrzej Kułakowski

W dniu 31 stycznia 2019 r. uczniowie ZSP Nr 2 w Stalowej Woli wzięli udział w Wojewódzkiej Licealiadzie chłopców i dziewczyn w tenisie stołowym. W turnieju brało udział dwanaście drużyn chłopców i dwanaście drużyn dziewczyn. Nasze dziewczyny zajęły IX miejsce, a chłopcy VII.Naszą szkołę reprezentowali: Piasecka Karolina 4TEC, Derylak Martyna 3TBG, Hamot Michał 4TEC, Burdzy Grzegorz 3Z2.

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest