nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej. Mamy kolejnego finalistę!

18.03.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 14 marca 2013 roku uczeń klasy 2 TSI Henryk Puzio został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej. Odbywał się on pod hasłem „ Odważ się być mądrym ”.

 Jak co roku, rywalizacja przyciągnęła wielu zafascynowanych myślą techniczną uczestników. W tegorocznym konkursie uczestniczyło ponad 2,4 tysiąca uczniów, z około 250 szkół z terenu całego województwa. Konkurs stał na wysokim poziomie. Matematyka, fizyka, chemia i technika to zagadnienia tego konkursu.  Gratulujemy uczniowi naszej Szkoły, który zdobył dzięki temu dyplom i  kilka ocen celujących oraz gratulujemy nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest