nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wojewódzkie Otwarte Mistrzostwa LOK w Krosie Strzeleckim

30.05.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 24.05.2013  na strzelnicy w Żołyni odbyły się Wojewódzkie Otwarte Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim  organizowane przez Podkarpacki Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie. W zawodach wzięło 10 zespołów  męskich  i 6 zespołów żeńskich. Powiat Stalowowolski   reprezentowały 3 zespoły z  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli w następujących  konkurencjach sportowych tj.


Chłopcy
1. Marszobieg bojowy ( bieg na dystansie 2 km , rzut granatem ćwiczebnym 35m, strzelanie z kbks do klapek na dystansie 50m)
2. Pojedynek strzelecki

Dziewczęta
1. Marszobieg bojowy ( bieg na dystansie 1.5 km , rzut granatem ćwiczebnym 20m, strzelanie z kbks do klapek na dystansie 50m)
2. Pojedynek strzelecki

W klasyfikacji  indywidualnej chłopców:

Reprezentacja Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 Stalowej Woli zajęła następujące miejsca:
II miejsce zajął Bartłomiej Chmura  – ZSP Nr 2 w Stalowej Woli (IIAW)

W klasyfikacji  indywidualnej dziewcząt:

I miejsce zajęła Katarzyna Kargol – ZSP Nr 2 w Stalowej Woli (IAW)
II miejsce zajęła Aleksandra Lis – ZSP Nr 2 w Stalowej Woli (IIAW)
III miejsce zajęła Katarzyna Kuryś – ZSP Nr 2 w Stalowej Woli (IIAW)

W klasyfikacji  zespołowej:

I miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Stalowej Woli  w składzie: Agata Bartman, Zuzanna Dymowska, Katarzyna Kuryś, Krzysztof Świca, Maciej Dyjewski, Arkadiusz Kata.
III miejsce zajął Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Stalowej Woli w składzie: Aneta Małek, Ewa Sobiło, Klaudia Budzińska, Tomasz  Młynarski, Mateusz Kruk, Rafał Rzetelski.

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego o Edukacji Wojskowej z Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  w Stalowej  Woli dziewcząt i chłopców zakwalifikowali się na Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski w Krosie Strzeleckim, które odbędą się we wrześniu. Udział w zawodach poprzedzony będzie tygodniowym zgrupowaniem na Tarnobrzeskich obiektach LOK.
Odpowiedzialnym za przygotowanie uczniów do zawodów był mjr mgr  Krzysztof Szykuła.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERAKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest