nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

WOŚP – Pokazy karate

14.01.2014 Maciej Bzymek-Polański

Na prośbę biura WOŚP nasi karatecy zorganizowali pokaz karate w Gimnazjum Nr  5 w Stalowej Woli. Oprócz pokazu w szkole zorganizowano także aukcje wartościowych przedmiotów, warsztaty zumby i breakdance. Po pokazie mgr Dariusz Bańka przeprowadził krótkie szkolenie dla młodzieży z Gimnazjum Nr 5 i PSP Nr 12. W pokazie wzięli udział: Paulina Szałaj, Agata Ordon (I AW), Bartłomiej Chmura, Kamil Koc, Ewa Sobiło, Krystian Siembida (III AW), Krystian Olszowy (II AW), Dawid Dyjewski, Wiktor Jur, Mateusz Szczypek (II TLO).

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest