nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Edukacja Zawodowa

Współpraca Szkoły z otoczeniem edukacyjnym nauczycieli przedmiotów zawodowych

14.01.2014 Jakub Bożek

Prezentację na temat Współpraca Szkoły z otoczeniem edukacyjnym nauczycieli przedmiotów zawodowych  w Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w Stalowej Woli opracowali nauczyciele: Barbara Dzikowska, Urszula Godawska, Artur Wróblewski

Współpraca Szkoły z otoczeniem edukacyjnym nauczycieli przedmiotów zawodowychKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest