nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego i Przedstawiciela do Senatu Młodych

03.05.2009 Administrator

 

Decyzja wyborców przewodniczącym  SU został Wojciech Niedziałek z klasy II b LO, a jego zastępcą Luiza Sołtys z klasy II c LO. Pozostali członkowie Prezydium SU to: Klaudia Reutyńska z III E LO, Małgorzata Żak z II A LO oraz Piotr Madej z Klasy I W.

 

W wyborach do Senatu Młodych Senatorów starło się 5 komitetów wyborczych, które  przygotowały profesjonalną kampanię wyborczą. Komitet Wyborczy  ?Wiklinowe Kosze? wykonał dla swojego kandydata  Krzysztofa Dyjaka plakaty wyborcze. Komitet Wyborczy ?Polska Inicjatywa Uczniowska? zadbał aby wizerunek kandydata Pawła Bukowińskiego dotarł do każdego na chorągiewce  i ulotce. KW ?Flower Power? promował kandydaturę Klaudii  Reutyńskiej na ogromnym transparencie. Sylwia Hawryło, zgłoszona przez Komitet Wyborczy ?Pół Żartem Pół Serio? zachęcała do głosowania z plakatu.
Młodym Senatorem z Zespołu Szkół Nr 2 została  Sylwia Hawryło z klasy II A LO. W nagrodę weźmie udział w symulacji obrad Senatu 19 i 20 stycznia w Warszawie. Sylwia przygotowuje się teraz do debaty i pisze   pracę na temat ? Nie głosujesz ? płacisz??.

 

Dnia 2.12.2008r. o godz. 7.10 rozpoczęły się kolejne wybory. Tym razem  do Młodzieżowej Rady Miasta Stalowej Woli.

Wyborcy zadecydowali, ze radnymi z Okręgu Nr12 zostaną: Paulina Krzyś z I klasy Technikum Logistycznego oraz Karolina Rzekęć i Iwona Rębisz z I klasy LO.

 

                                             Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest