nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka do firmy „Rakoczy Stal” w Stalowej Woli

21.03.2019 Jakub Bożek

Dnia 14 marca 2019r. 55 uczniów naszej szkoły z klas : 1TLG(TL), 1TL, 1TP, 3TEC(TE) , uczestniczyło w pieszej wycieczce przedmiotowej do Firmy „Rakoczy Stal”, która mieści się przy ul. Grabskiego w Stalowej Woli, pod opieką nauczycieli: p. Anny Haliniak, p. Anny Mróz, p. Grzegorza Świecy i p. Dariusza Bańki.

Celem wyjścia było zapoznanie uczniów z jednym z najnowocześniejszych w Polsce parków maszynowych,  produkujących kotły na paliwa stałe oraz pokazanie całego procesu logistycznego począwszy od zamówienia do sprzedaży każdego urządzenia grzewczego.

 

Produkując coraz lepsze, trwalsze i bardziej ekonomiczne kotły firma ta realizuje swoją zawodową pasję, która trwa od niemal 50 lat, wykorzystując najnowocześniejsze technologie cięcia, gięcia i spawania korpusów kotłów. Wysoką jakość i trwałość kotłów Rakoczy doceniają klienci zarówno w Polsce i za granicą.

 

W dalszej części dnia chętni uczestnicy wycieczki udali się do pobliskiego McDONALD’S na przekąski i kawę.

 

Wyjście zorganizował p. Dariusz Bańka.

Opracowanie Anna Mróz.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest