nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka klasy 1TL do Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli

22.05.2012 Administrator

W dniu 11-05-2012 klasa I-TL o specjalności technik logistyk była na wycieczce w Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej S.A. w Stalowej Woli, zorganizowanej przez nauczyciela przedmiotów zawodowych Jacka Bożka.

 

 W trakcie wycieczki uczniowie mogli praktycznie zapoznać się z procedurami obowiązującymi podczas przeglądu technicznego  pojazdów, co jest uzupełnieniem przyswojonych wcześniej podczas lekcji wiadomości teoretycznych. Pracownicy stacji diagnostycznej stalowowolskiego PKS-u bardzo chętnie prezentowali działanie narzędzi i urządzeń, oraz udzielali wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przez zainteresowanych uczniów pytania. Dodatkowo uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się z pracą warsztatu , w którym remontowane są autobusy i samochody ciężarowe. Opiekę nad uczniami sprawowali Elżbieta Berezecka i Jacek Bożek.

 

Opracował Jacek BożekKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest