nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka maturzystów do Powiatowego Urzędu Pracy

22.03.2013 Andrzej Kułakowski

19 marca 2013 roku uczniowie  klasy 4TI kształcący się na kierunku inżynieria środowiska i melioracje wraz z opiekunami  Małgorzatą Terlecką i Sylwią Pacholec wzięli udział w wycieczce dydaktycznej do Powiatowego Urzędu Pracy w Stalowej Woli. Celem wycieczki było przygotowanie uczniów do wejścia na rynek pracy.


Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy w poszczególnych wydziałach urzędu i aktywnymi formami pomocy, jakich udziela urząd pracy osobom poszukującym zatrudnienia. Należą do nich m.in. doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia dla osób bezrobotnych, staże pracy i programy wspomagające osoby chcące rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Oglądanie filmu o pracy PUP
Wysłuchanie prezentacji
dot. rejestracji bezrobotnych
Zwiedzanie urzędu pracy

Wycieczka była bardzo udana, stanowiła dla wszystkich jej uczestników ciekawe doświadczenie i źródło nowych informacji, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Prezentacja pracowników
dot. ofert pracy
Prezentacja dotycząca
form pomocy bezrobotnym
Pamiątkowe zdjęcie
na zakończenie

 Dyrekcja szkoły i p. Małgorzata Terlecka składają serdeczne podziękowania Dyrekcji PUP w Stalowej Woli za umożliwienie zorganizowania wycieczki, p. Barbarze Godzisz, kierownikowi administracyjno-organizacyjnemu i pracownikom PUP za miłe przyjęcie młodzieży, poświęcony jej czas i otrzymane pamiątki.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest