nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka przedmiotowa na Targi Pracy

14.05.2018 Andrzej Kułakowski

W ramach zajęć z przedmiotu działalność gospodarcza w dn. 19.04.2018 r. uczniowie klasy 3Z13 pod opieką nauczyciela Małgorzaty Terleckiej i wychowawcy Łukasza Rzeszutko wzięli udział w Targach Pracy w Bibliotece Międzyuczelnianej organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli.


 

Wycieczka była okazją do poznania lokalnego rynku pracy, rozmów z przedstawicielami firm szukających pracowników, uczestnictwa w ciekawej prezentacji firmy Ikea Industry, czy też skorzystania z porad Urzędu Skarbowego i doradców zawodowych.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest