nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka rowerowa

16.05.2016 Administrator

W dniach 20-21.05 2016r (piątek-sobota) odbędzie się wycieczka rowerowa do miejscowości Ujazd na zamek Krzyżtopór. Trasa wycieczki będzie przebiegać ścieżkami szlaku rowerowego Green Velo. W programie przewidziano zwiedzanie zamku z przewodnikiem, nocleg w pensjonacie, przejazd przez sandomierskie kwitnące sady. Chętni na wyjazd proszeni są o kontakt z p. Dariuszem Bańką. Liczba miejsc ograniczona!
Zapraszamy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest