nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wycieczka zawodowa do DPD w Stalowej Woli

25.02.2013 Administrator

W dniu 08.02.2013 roku uczniowie klasy 1TLO uczestniczyli w wycieczce zawodowej do DPD oddział Stalowa Wola i Rakoczy. Podczas tej wycieczki mogliśmy zobaczyć jak wygląda praca kuriera (projekcja filmu WSL Poznań), mogliśmy nadać przesyłkę krajową oraz zapoznać się z 3 podstawowymi funkcjami magazynu (kompletacja, rozdział, konsolidacja) przesyłek. Następnie widzieliśmy załadunek na ciągnik z naczepą.

 

W kolejnym zakładzie produkcyjnym zapoznaliśmy się z procesem produkcji (poszerzenie tematyki logistyki produkcji) oraz z procesem dystrybucji krajowej i zagranicznej. Największym  naszym zainteresowaniem cieszyła się produkcja z pominięciem człowieka (praca wykonywana przez roboty i manipulatory przemysłowe). Mogliśmy obserwować proces załadunku gotowych kotłów centralnego ogrzewania. Dowiedzieliśmy się o nowoczesnych sposobach sterowania tymi urządzeniami na odległość za pomocą Internetu oraz poznaliśmy politykę firmy po sprzedaży. Wycieczka została zorganizowana przez Annę Haliniak i Dariusza Bańkę.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest