nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wyniki etapu szkolnego V edycji Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich w województwie podkarpackim

27.03.2014 Administrator

Z przyjemnością informujemy, że uczeń Łukasz Wilk klasy 2TSI został zwycięzcą etapu szkolnego V edycji Konkursu Wiedzy o Funduszach Europejskich w województwie podkarpackim, który miał miejsce w dn. 21.03.2014 r. Gratulujemy Łukaszowi zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim konkursu, który odbędzie się 9 kwietnia br. w Rzeszowie. 

Konkurs, którego organizatorem  jest Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ma na celu zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych tematyką Funduszy Europejskich oraz ich wpływem na rozwój województwa podkarpackiego. 

Nauczyciel p. przedsiębiorczości  M. Terlecka dziękuje uczniom z klasy 1TB, 2TLO oraz 2TSI za uczestnictwo w zmaganiach konkursowych i zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest