nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej

26.02.2014 Administrator

Z przyjemnością informujemy, że najlepszymi w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Normalizacyjnej, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów okazali się następujący uczniowie:

Damian Kołodziej, kl. 3TBO, wynik: 90 %,  Mateusz Pęk, kl. 3TB, wynik: 90 %, Marek Surowaniec, kl. 3TB, wynik: 85 % i Kamil Kłopot, kl. 4TSI, wynik: 75 %

Damian, Mateusz i Marek zakwalifikowali się tym samym do etapu wojewódzkiego Konkursu i będą reprezentować naszą szkołę w dalszej rywalizacji, która będzie miała miejsce się w dn. 18.03.2014 r. w Zespole Szkół w Sokołowie Małopolskim.

W eliminacjach szkolnych, które miały miejsce w dn. 24.02.2014 r. wzięło udział łącznie 27 uczniów klas Technikum Budowlanego i Technikum Inżynierii Środowiska i Melioracji z klasy 4TB, 4TBO, 4TSI, 3TB, 3TBO, 3TSI, 2TB2 i 2TB1.

Celem konkursu organizowanego pod patronatem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Starostwa Powiatowego w Rzeszowie, jest zwiększenie świadomości znaczenia normalizacji w życiu codziennym, praktyce zawodowej oraz w osiąganiu sukcesu ekonomicznego.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w zmaganiach konkursowych, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: U. Adacha i M. TerleckaKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest