nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI” – PODZIĘKOWANIA!

11.04.2018 Andrzej Kułakowski

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego
wszystkim Darczyńcom i Sympatykom misji kapucyńskich składam najserdeczniejsze życzenia.
Niech radość ze Zmartwychwstania Chrystusa
dotrze do wszystkich narodów na ziemi!

Nasz Pan żyje, a my wraz z Nim.
Radujmy się i weselmy, Alleluja!

 

br. Jerzy Steliga

 

Do życzeń dołączam podziękowanie wszystkim naszym ofiarodawcom, którzy wsparli kończącą się już akcję „Wyślij pączka dla Afryki”. Niektóre projekty już zostały uruchomione (dożywianie dzieci, punkty socjalne dla ubogich, budowa przedszkola w Bocaranga, pomoc niepełnosprawnym). Będziemy wdzięczni za popularyzowanie naszej akcji wśród przyjaciół i znajomych. Nasza pomoc – poprzez ręce misjonarzy – trafia do ludzi najbardziej potrzebujących, często żyjących w skrajnym ubóstwie. Nasze projekty wyrywają tych ludzi z rozpaczy i bezczynności i wlewają w ich serca nadzieję.

 

Z pamięcią w modlitwie,
br. Jerzy Steliga OFMCap z misjonarzami
Fundacja Kapucyni i MisjeKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest