nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Występ uczniów naszej szkoły dla uczniów ZSO Nr 1 w Stalowej Woli

21.06.2017 andkul

8 czerwca 2017 roku grupa 19 uczniów naszej szkoły wystąpiła ze spektaklem pt.: „ Jasne światło” w sali teatralnej kościoła p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stalowej Woli dla uczniów Klas V i VI PSP Nr5 oraz klas I,II i III Gimnazjum Nr 7. Spektakl bardzo się podobał i został nagrodzony gromkimi brawami.

 

 

Sztuka wywarła na widzach wielkie wrażenie. Nie zabrakło łez wzruszenia. Dziękujemy i gratulujemy naszej młodzieży za te niezapomniane chwile, za wysiłek, trud i zaangażowanie w tak piękne dzieło.

 

Wystąpili: Patrycja Powęska, Dawid Partyka, Katarzyna Dryja,  Monika Eliasz,   Bernadetta Mazur,  Arkadiusz Rogiński, Marcin Fronc, Mariola Fiedko, Dominik Broda, Filip Polek, Patrycja Wtorek,  Jakub Kudła,  Karolina Jurkowska,  Sylwia Dudek,  Kacper Laskowski, Julia Wargala, Klaudia  Jurek,  Konrad Dudzic, Bartłomiej Wójcik.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest