nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

XXXIV Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy- Szydłów

14.01.2014 Maciej Bzymek-Polański

Bieg odbył się dnia 30.12.2013.Wystartowało 136 zawodników z 7 krajów (Polska, Kenia, Białoruś, Ukraina, Rumunia, Węgry, Słowacja). W biegu głównym na 8 km naszą szkołę reprezentowali: mgr Dariusz Bańka, Ewa Sobiło (III AW ), Agata Ordon (I AW), Sebastian Pieróg (II AW). III miejsce w kategorii 16-29 lat zajęła Ewa Sobiło. W kategorii OPEN Sebastian Pieróg zajął  miejsce 54, a mgr Dariusz Bańka 65.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest