nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

XXXVII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

06.04.2014 Administrator

W marcu odbyły się eliminacje szkolne XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, Głównym celem tego konkursu odbywającego się pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom” jest popularyzowanie wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Do turnieju przystąpiło 9 uczniów. Najlepszy wynik uzyskali Henryk Puzio z kl III TSI i Jakub Krawiec z III TB, a drugie miejsce zajął Kacper z klasy I TL.

 W etapie gminnym, który odbył się 28 marca 2014 r w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli, naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Henryk Puzio, Kacper Kalbarczyk i Paweł Goch , który zastąpił Jakuba Krawca uczestniczącego w tym czasie w wycieczce szkolnej. Po eliminacjach pisemnych Henryk Puzio był jedną z dwóch osób, które uzyskały największą ilość punktów. W wyniku rozgrywki finałowej w formie odpowiedzi ustnych, nasz uczeń zajął II miejsce i będzie reprezentował gminę w etapie powiatowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest