nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Z wizytą przyjacielską w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu

21.02.2014 Administrator

W dniu 12.02.2014 r nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Wróblewski odwiedził szkołę w Jarosławiu kształcącą młodzież w wielu zawodach  budowlanych,  a drugi rok w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.
Celem wizyty było zapoznanie się z programem nauczania, warunkami  kształcenia, wymiana doświadczeń oraz opinii na temat kształcenia w tym zawodzie.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest