nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Zapasy taneczne w Nisku

05.02.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 09.02.2013 zespół tańca sportowego „Revolution” z naszej szkoły w składzie: Sylwia Piekut, Paulina Mroczek, Kasia Kargol, Klaudia Chmielowska, Karolina Tur i Dawid Stelmach, wziął udział w ‚Zapasach Tanecznych” w Nisku. Było bardzo kolorowo i tanecznie. Zespół wrócił z zawodów z pamiątkowym dyplomem uczestnictwa. Choreografię taneczną przygotowała mgr Natasza Szponar-Grabowska.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest