nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

PO WER / Praktyki zawodowe - dobra inwestycja w przyszłość

ZAPYTANIE OFERTOWE Nr 12/PO WER/2019

06.06.2019 Jakub Bożek

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT W POSTĘPOWANIU O WARTOŚCI NIE PRZEKRACZAJĄCEJ RÓWNOWARTOŚCI KWOTY 50.000 zł netto: Na ubezpieczenie uczestników praktyk zawodowych 

 

w ramach projektu ?Praktyki zawodowe – dobra inwestycja w przyszłość? o numerze POWERVET-2018-1-PL01-KA102-047863 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach   Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Ofertę należy złożyć w siedzibie Zamawiającego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki ul. 1 go sierpnia 26. 37-450 stalowa Wola, (sekretariat) do 11.06.2019 r. do godz. 11:00.

 

12 PO WER 2019

formularz_ofertyKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest