nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

PO WER/Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym

Zapytanie ofertowe Nr 14/P/2018

22.10.2018 Jakub Bożek

Zapytanie ofertowe dot UBEZPIECZENIA OD WYPADKÓW PRZY PRACY OC, NNW, KL  DLA 19 OSÓB PODCZAS PODRÓŻYDO/Z HISZPANII I W CZASIE POBYTU W HISZPANII NA PRAKTYKACH ZAWODOWYCH w związku z realizacją projektu pt:

Praktyki zawodowe – lepszy start w życiu zawodowym ” w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Oferty należy składać do 29.10.2018 r.  do godz. 11.00. w sekretariacie szkoły.

wzór_umowy_przykład

formularz_oferty 4

ogłoszenie_ubezpieczenie_4Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest