nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Zawody Strzeleckie Pracowników Oświaty Okręgu Podkarpackiego

12.06.2016 Administrator

W dniu 11. 06. 2016r.  w Tarnobrzegu odbyły się zawody strzeleckie pracowników oświaty okręgu podkarpackiego. W trzech konkurencjach (pistolet sportowy, karabin sportowy, pojedynek strzelecki) wystartowało 33 zawodników z całego województwa, m.in z Leska, Głogowa Małopolskiego, Tarnobrzega, Sokołowa Małopolskiego i Stalowej Woli.

 

Naszą szkołę reprezentowali: p.Natasza Szponar-Grabowska, p.Krzysztof Szykuła, p. Dariusz Bańka i p. Tomasz Tetla. W konkurencji pistolet sportowy  p. K. Szykuła zajął 1 miejsce, a 3 miejsce zajął p. D.Bańka. W konkurencji karabinka sportowego 3 lokatę zdobył p. T. Tetla. W pojedynku strzeleckim panowie K. Szykuła i Dariusz Bańka po niezwykle emocjonującej i wyrównanej walce zajęli ostatecznie 3 miejsce.

 

Gratulujemy naszym nauczycielom pewnej ręki i celnego oka strzeleckiego!

 

no images were found

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest