nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Zebranie z Rodzicami

04.04.2011 Administrator

Godzina 16 00 -Aula szkoły- Zebranie Rodziców uczniów klas pierwszych
Godzina 16 00 -sale lekcyjne -Zebranie rodziców pozostałych klas z wychowawcami
Godzina 16 40 – Sale lekcyjne-Zebranie rodziców klas pierwszych z wychowawcami
Harmonogram przydziału Sal, przedstawia się następująco:

godz. 16.00:

 Lp.  Nazwa  Wychowawca Sala 
 1         2AW                              D.Bańka                              45
 2         2BW                               Paź Jacek                           39
 3         3W                             Kielar Anna                      Biblioteka
 4         3A                                       A. Łój                              46
 5         3TB2                              Piróg Beata                        60
 6         3TB1                                  J.Socha                            58
 7         3TDS                             Ryzak Anna                         26
 8         3TL                              Haliniak Anna        P21( II budynek)
 9         3TO                     Skrzeszewska Monika P02( II budynek)
 10       3TBI                         Jarem Artur                              5
 11       31                             Blacha Anna                             72
 12       32                            Bis Renata                                 65
 13       33-5                      Sroczyński Rafał                          3
 14       21                        Momot Krzysztof                         66
 15       22                      Kazanecki Waldemar                   37
 16       223                        Rzeszutko Łukasz      P05( II budynek)
 17       27                         ŁYP Zbigniew                              28
 18       2TB1                    Zawisza Elżbieta                         81
 19       2TB2                    Adach Barbara                           74
 20       2TBS                   Jurkiewicz Anna                          61
 21       2TD                        Wtorek Paweł             P11( II budynek)
 22       2TIO                      E.Podgórska                              68
 23       2TL                      Iwaszczuk Lucyna                       29
 24       4TB1                       Ciba Dorota                               25
 25       4TB2                    Błońska Marzena                        78
 26       4TB3                  Grzywacz Agnieszka                    59
 27       4TO                        Hanna Piłat                                48
 28       4TS                            A.Mróz                                      67

 godz.1640

29        1AW                        M.Grzesik                                  49

 30       1BW                      L. Harasymów                            28
 31       1TBO                 M.Chojnacka-Szemruch              P06
 32       1TB2                       J.Małek                                      48
 33       1TD                           K. Lebioda                  P11( II budynek)
 34       1TL                          B.Tworek                                    75
 35       11                           K. Szykuła                                  84
 36       123                         M. Waśko                                   79
 37        12                      N. Szponar-Grabowska P22 ( II budynek)
 38        1TSI                      A.Miazga                                    40
 39         17                            M. Olejarz                   P05( II budynek)



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest