nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Złota Kościuszkowska czwarta w województwie

09.10.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 3.10.2018r w Sanoku odbyło się uroczyste „Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół, gmin, powiatów i klubów”. Nasza szkoła uplasowała się na 4 miejscu w klasyfikacji szkół województwa podkarpackiego. Nagrody z rąk władz miasta Sanoka, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewody Podkarpackiego odebrali: dyrektor szkoły Tomasz Sekulski, nauczyciel wychowania fizycznego Rafał Sroczyński, oraz uczniowie klasy I TP: Martyna Rębisz, Jakub Skoczylas i Maciej Łukaszczyk.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest