nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Złota Kościuszkowska kolejny raz najlepsza w Polsce

06.03.2017 Mateusz Małys

2 marca 2017 zostały ogłoszone wyniki 1-go etapu III edycji konkursu filmowego „Postaw na słońce”. Zespół naszej Szkoły – FotoVOLTaiczny Tadek, w skład którego wchodzą uczniowie działający w Grupie Filmowej Tadek – zajął 1. miejsce w klasyfikacji generalnej etapu pierwszego o nazwie „Kręcimy się wokół tematu”, pokonując tym samym 157 zespołów z całego kraju. W kwietniu br. przygotowany przez zespół reportaż o Stalowowolskim Drzewku Solarnym będzie walczył o nagrodę główną w 2. etapie konkursu.


 

Organizatorem konkursu jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska, a celem projektu jest upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych jakie daje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych.

 

W skład zwycięskiego zespołu wchodzą:

Kinga Grodzicka – II TEC
Weronika Kulawska – III TSC
Iga Surmaj – IV TBI
Kacper Guzik – III TB
Marcin Surmacz – II TEC

 

Opiekunem grupy jest mgr inż. Mateusz MałysKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest