nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Złote Kościuszkowskie Sztafety

28.10.2013 Administrator

W dniu 23 kwietnia 2013 roku w Stalowej Woli reprezentacje chłopców i dziewcząt Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli brały udział w Powiatowej Licealiadzie Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawodniczki rywalizowały na dystansie 10 x 800 m a chłopcy 10 x 1000m. Bardzo dobrą formą wykazali się reprezentanci naszej szkoły zwyciężając zdecydowanie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Dziewczęta w sposób zdecydowany zwyciężyły,  prowadząc niemalże od pierwszej zmiany do ostatniej i sukcesywnie powiększając swoją przewagę. Na drugiej pozycji uplasowała się ekipa z ZSP NR 3, a na najniższym stopniu podium uplasowały się uczennice SLO. Bardziej zaciętą walkę o zwycięstwo stoczyli chłopcy, którzy na początku rywalizacji plasowali się w okolicy trzeciego miejsca. Jednak z każdą kolejną zmiana stopniowo przesuwali się do przodu stawki. Na siódmej zmianie na prowadzenie naszą drużynę wyprowadził Mateusz Sudoł i chłopcy już do końca rywalizacji nie oddali prowadzenia, stopniowo powiększając swoją przewagę i pewnie wygrywając zawody. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy LO KEN, a na trzeciej pozycji dobiegli zawodnicy z CEZ.

Ciekawostką jest, iż chłopcy na szczeblu powiatu nie przegrali od 2008 roku, a dziewczęta podtrzymały zwycięską passę z roku ubiegłego. Należy dodać,  że nasi uczniowie w tym roku szkolnym zwyciężali niemal we wszystkich zawodach lekkoatletycznych, w jakich startowali. Mamy nadzieję,  że dobrą passę potrzymają wiosną w Finałach Wojewódzkich i Ogólnopolskich.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest