nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Samorząd Uczniowski

Złota Kościuszkowska gra z Orkiestrą!

17.01.2013 Administrator

Pod takim hasłem w naszej szkole odbył się cykl koncertów charytatywnych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .W tym roku zbieraliśmy środki pieniężne na wsparcie terapii noworodków i niemowląt oraz opiekę nad ludźmi starszymi.

 

W dniu 7.01.2013 r. gościliśmy uczniów Gimnazjum Nr 2 w Stalowej Woli, którzy zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Na zakończenie wystąpił uczeń naszej szkoły Dariusz Czerwiński z klasy I TD. Gwiazdą drugiego koncertu , który odbył się 10.01.2013 roku był znany raper POISON. Oba występy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. W sumie zebraliśmy kwotę 720,85 zł.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Grzesik
Sylwia PacholecKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest