nivo slider image

Samorząd Uczniowski

Złota Kościuszkowska gra z Orkiestrą!

17.01.2013 Administrator

Pod takim hasłem w naszej szkole odbył się cykl koncertów charytatywnych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy .W tym roku zbieraliśmy środki pieniężne na wsparcie terapii noworodków i niemowląt oraz opiekę nad ludźmi starszymi.

 

W dniu 7.01.2013 r. gościliśmy uczniów Gimnazjum Nr 2 w Stalowej Woli, którzy zaprezentowali przygotowany przez siebie program artystyczny. Na zakończenie wystąpił uczeń naszej szkoły Dariusz Czerwiński z klasy I TD. Gwiazdą drugiego koncertu , który odbył się 10.01.2013 roku był znany raper POISON. Oba występy spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów. W sumie zebraliśmy kwotę 720,85 zł.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Grzesik
Sylwia PacholecKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest