nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Jesteśmy Najlepszą Szkołą XLIII edycji Finału Centralnego Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?

18.03.2014 Administrator

Turniej Budowlany ?Złota Kielnia? jest ogólnopolskim konkursem skierowanym do uczniów zasadniczych szkół zawodowych kształcących się w zawodach budowlanych, tj. murarz, malarz ? tapeciarz, posadzkarz, stolarz, monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Turniej Budowlany jest jedynym konkursem, który od przeszło 40 lat daje uczniom zasadniczych szkół zawodowych w prawie wszystkich placówkach w kraju kształcących w zawodach budowlanych, możliwość sprawdzenia siebie i odniesienia sukcesu edukacyjnego.

Formuła konkursu jest zbliżona do zewnętrznych egzaminów zawodowych, co pozwala uczestnikom sprawdzić swoje przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie. Laureaci konkursu decyzją MEN są zwolnieni z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe lub egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

W dniach 11-14.03.2014 podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu odbył się Finał Centralny XLIII edycji Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?, do którego zakwalifikowało się trzech uczniów stalowowolskiej szkoły kościuszkowskiej, którzy odnieśli ogromny sukces zdobywając następujące miejsca i tytuły:

Patryk Gorczyca

I – miejsce w kwalifikacji malarsko-tapeciarskiej

Tytuł Młodego Malarza Roku Dekoral Professional 2014

Tytuł Laureata XLIII edycji Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?

Maciej Piwowar

II -miejsce w zawodzie Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Tytuł Laureata XLIII edycji Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?

Ptasznik Kamil

IV – te miejsce w kwalifikacji malarsko-tapeciarskiej

Tytuł Finalisty XLIII edycji Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?

Zespołowo uczniowie zdobyli Puchar Ministra Infrastruktury i Rozwoju oraz miano Najlepszej Szkoły XLIII edycji Finału Centralnego Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia?

Wszyscy uczniowie oprócz cennych nagród rzeczowych indywidualnych, jak i dla szkoły otrzymali zaświadczenia uprawniające do zwolnienia ich z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Uczestnicy Turnieju wraz z opiekunami mieli również czas na zwiedzanie Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, skorzystali z okazji i brali też udział w konkursach organizowanych przez wystawców podczas BUDMY. Zwiedzali także stadion Lecha Poznań oraz zabytki Starego Miasta w Poznaniu.

Uczniów do Turnieju przygotowali nauczyciele mgr inż. Renata Bis (część teoretyczna) i mgr Jacek Bożek (część praktyczna) w kwalifikacji malarsko ? tapeciarskiej oraz mgr inż. Anna Mróz (część teoretyczna) i mgr inż. Mariusz Bożek (część praktyczna) w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych. Dodatkowe informacje o tegorocznej XLIII edycji Finału Centralnego Turnieju Budowlanego ?Złota Kielnia? można znaleźć na stronie http://www.turniejbudowlany.edu.pl/

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest